Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Evlerimizin olmazsa olmazları arasında yer alan temizlik işlerimiz haftada en az 2 defa yapılması gerekmektedir. Bu zorlu temizlik işlerimiz artık çok basit. Kurumsal alt yapımız ve çoklu kadromuz ile evlere ve  iş yerlerine bay ve bayan kadromuz ile günlük, haftalık, aylık personel temin edebilirsiniz. Bahçeşehir daire temizliği olarak işimizi, işin ehli kişilerle sorunsuz ve kaliteli bir biçimde tamamlamaktayız. 

Bahçeşehir daire temizliği olarak ev, ofis ve fabrika temizliğinde öncelik hedefimiz müşteri memnuniyeti olup sizlere temizlik konusunda hijyeni ve hassasiyeti sağlamaktır. Sizler de Ayla Temizlik Şirketi güvencesi ile daire temizliği , koltuk ve halı temizliği gibi işlerinizi periyodik olarak düzenli bir şekilde yaptırarak ev temizliğinizi doruklara taşıyabilirsiniz. Bizlerin önerisi doğrultusunda haftada en az 2 gün ev temizliğinin yapılmasını öneririz. Zamanında yapılmayan temizlik işleri günden güne birikerek daha yorucu hale gelmektedir. Bununla beraber ev içerisinde bulunan kir ve tozlar sağlığınızı olumsuz tetiklemektedir. Sizlerde Bahçeşehir daire temizliği ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Not: İsteğe Bağlı olarak ev , iş yeri depo ve bahçelerinize böcek ilaçlama yapılır.

Temizlik Hizmetinde Yapılacaklar.

Sizlerde biliyorsunuz ki; en çok temizlik alanında tercih edilen dolu ev temizliğidir. Bununla beraber daire temizliğinde başlıca yapılan işleri aşağıdaki maddelerde belirtmek isteriz.

 • Cam temizliği ( istenirse sadece cam temizliği için personel temin edilir.)
 • Kapı silme ve temizleme
 • Yer temizliği
 • Mutfak dolapları ve rafların temizliği (bulaşık yıkama yapılmaz)
 • Tablo yada diğer objelerin tozu alınır ve temizlenir.
 • Banyo,fayans ve zemin temizliği
 • parke yada marley gibi zeminler temizlenir ve silinir.
 • Halı, koltuk, yorgan,battaniye, tül perde ve stor perde yıkama işlemleriniz fabrikamızda ek ücret karşılığında yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak haftalık, aylık personel temin edebilirsiniz.

NOT: Fabrika ve ofis temizliği ile ilgili detay ve bilgi almak istiyorsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Temizlik Fiyatlandırılması

Daire temizliği, iş yeri ve fabrika temizliği gibi hizmet alanlarımız dairenin veya iş yerinin büyüklüğüne, oda sayısına ve yapılacak olan işlere göre farklılık göstermektedir. Sizlerde fiyat hakkında bilgi almak istiyorsanız dairenin  m² büyüklüğü ve boş daire, dolu daire veya yapılacak işlere göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Sizlerde bahçeşehir daire temizliği çalışarak temizlik işlerinizi sorunsuz ve güvenilir olarak yerine getirebilirsiniz.

Bahçeşehir Daire Temizliği Olarak Neden Biz ?

 • 10 yıllık tecrübe
 • 3000′ den fazla anlaşmalı müşteri potansiyeli
 • Güvenilir Personel
 • Uygun fiyatta kaliteli hizmet
 • Zamanında teslim
 • Önde gelen tecrübeli ve köklü hizmet anlayışıyla devamlılığı sürdürmek
 • Çözüm odaklı
 • Çevreye duyarlılık
 • İnsana saygı

Temizlikte Hizmet Alanlarımız

 1. Ev temizliği
 2. İnşaat sonrası temizlik
 3. Ofis temizlik hizmeti
 4. Villa temizlik hizmeti
 5. Bahar temizliği hizmeti
 6. Buharlı temizlik hizmeti
 7. Vakumlu makinalarla temizlik
 8. Okul Temizliği
 9. Parke ve laminat temizliği
 10. Halı ve koltuk yıkama hizmeti
 11. Fuar stant temizlik hizmeti
 12. Apartman ve bina temizlik hizmeti
 13. Yangın sonrası temizlik
 14. Endüstriyel Temizlik hizmeti gibi birçok alanlarda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizlerin sizlere sunmuş olduğu temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Bahçeşehir Daire Temizliği

Yazı dolaşımı


Bahçeşehir Daire Temizliği” için 6 yorum

 1. Bahçeşehir de yapmış olduğunuz villa temizligi için şirketinize çok teşekkürederiz vermiş olduğunuz hizmetten ve müşteri memnuniyetinden dolaylı teşekkür ederiz.

 2. Villamızın temizliği en ince ayrıntısına kadar yapılmış daha evvelden bir kaç firma ile çalıştım ama bu kadar detaylı temizlik yapılmamıştı size ve ekibinize ailem adına teşekkür ediyorum

 3. Firmanıza ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederim ellerinden geleninin fazlasını yaptılar eksik olmasınlar size ve firmanıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir