Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

 

Bahçeşehir de profesyonel ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Sağlığınız için halı yıkamanın ne derece önemli bir etken olduğunun bilincindeyiz ve halılarınızın fabrika ortamında usulüne uygun şartlarda ve herhangi bir kimyasal madde kullanmadan halı yıkama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama fabrikamız diğer firmalar gibi olmayıp tamamen fabrikasyon usulu olarak faaliyet göstermekteyiz. Uzman ve deneyimli personellerimizle halı yıkama ve temizlik işini profesyonel olarak yapmaktayız. Sizlerde Ayla Temizlik şirketi ile çalışarak halılarınızı hem güvenli hemde sağlıklı bir şekilde  yıkanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bahçeşehir halı yıkama olarak haftanın 7 günü sizlere ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz.

Sizlerde halı yıkama ve diğer halı yıkama aşamalarını merak ediyorsanız. Aşağıda verilen videolarda izleyebilir veya halınızın yıkama esnasında kısa bir video oluşturarak sizlere gönderebiliriz.

Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama özen ve zahmet gerektiren bir iştir. Bizlerde sizi yormadan bu işimizi titizlikle yerine getirmekteyiz. Bahçeşehir halı yıkama olarak halılarınızı tam otomatik makinelerde sağlık bakanlığı onaylı (Era111 & Eczacı başı) şampuanlar kullanarak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yıkama işleminin ardından halılarınız boru ve rulo tipi halı sıkma makinesinde 1200 devir ile sıkılarak %90 kurutulur ve durulanır. Son olarak ta kapalı halı kurutma odalarında iyice kurutulur. Aşağıda verilen video da izleyebilir gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 

Halı Toz Alma & Kalite Kontrol İşlemi

Halı yıkamaktan önce ve sonra en önemli etkenin başında kalite kontrol ve toz alma işlemi gelir. Fabrikamıza gelen tüm halılar yıkanmadan önce tozu alınır ve cinsine göre ayrıştırılır. Tozu alınan halılar cinsine göre yıkama yapılır. Yıkama sonrasında halılarınızın yeniden tozu alınır ve kalite kontrolü yapılır bu işlemde sıkıntısız gecen halılar teslimat için hazırlanır. Lekeli veya iyi temizlenmeyen halılar yeniden yıkama yapılır ve sağlıklı ve titiz bir şekilde sizlere ambalajlı ve kokulu bir şekilde teslim edilir. Sizler de aşağıda verilen videoyu izleyebilir aklınıza takın soru ve önerileri bizlerle paylaşabilirsiniz. 

 

Halı Yıkama Emek İster

Günümüzde halı yıkama sektörü gün geçtikçe artmakta ve beraberinde bin bir çeşit olumsuzlukları meydana getirmektedir. Yapılan araştırmalara göre bir aile kaliteli bir halı yıkama tesisi ile tanışıncaya kadar  halı yıkama firması değiştirildiği tespit edilmiştir. Bizler bu tür olumsuzların önüne geçerek müşterilerimize halı yıkama arayıcı içinden kurtararak doğru zamanda kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Sizlerde merdiven altı gibi halı yıkamacılar dan kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Halı yıkama emek ve özen gerektiren bir iş olduğundan dolayı bahçeşehir halı yıkama fabrikası bu işi titizlikle yerine getirmekteyiz. Sizlerde halılarınızı ne şartlar altında yıkandığı merak ediyorsanız eğer tesisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretine açık olup dileğiniz zaman görebilirsiniz. Halıların firmamız tarafından garanti edilmektedir. Firmamıza gelen halılar cinsine göre ayrıştırılır ve herhangi bir olumsuzlara karşı yıkanmadan önce fotoğraflanır. Sizler için yıllardan beridir elimizden gelenin en iyisini yaparak halı yıkama ve temizlik sektörünü sizlerle beraber sürdürmekteyiz.  Sizlerde  bahçeşehir halı yıkama ile tanışarak halılarınız ilk günkü gibi temiz ve parlak görünüme kavuşturabilirsiniz. ” Halı Yıkama Emek İster. “

Neden Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası 

 • Fabrika sistemi, sağlam alt yapı
 • Uygun fiyata kaliteli hizmet
 • Profesyonel ekip ve teçhizat
 • Ücretsiz servis ağı
 • Kapalı ve sağlıklı kurutma alanları
 • Güler yüzlü hizmet, anlayışlı kadro
 • Şikayet ve önerileriniz bizler için önemli olup dikkate alınmaktadır.

Sizlerde Bahçeşehir halı yıkama fabrikası ile çalışarak her sene farklı bir halı yıkama arayışı içine girmeyin. İşi, işin ehli kişilere bırakın…

 

Bahçeşehir Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz ;

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bahçeşehir Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir