Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Günlük hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan her koltuk takımlarınızın düzenli olarak yılda en az  1 kez yıkanması gerekmektedir. Dışarıdan eve girdiğimizde bizlerle beraber gelen kir, toz ve mikrop gibi sağlığımızı olumsuz etkileyen davet misafirlerimiz ev içerisine ve koltuk gibi objelere yuva yaparak gözle görünmeyerek hastalıklar üremektedir. Bizler  sizlerin sağlığını göz önünde bulundurarak koltuk yıkama, çekyat yıkama, yatak ve halı yıkama gibi bir çok  temizlik alanlarında sizlere kaliteli titiz ve  anlayışlı bir hizmet sunmaktayız. Bahçeşehir koltuk yıkama olarak koltuklarınızı ve diğer ürünlerinizi herhangi bir kimyasal madde kullanmadan tamamen sağlık bakanlığı onaylı bitkisel özlü ürünler kullanarak profesyonel bir şekilde  koltuk yıkama işlemini sizlere sunmaktayız.

          Koltuk temizleme işlemi zahmetli ve özen gerektiren bir iş olmasıyla beraber , yapılan işlemin koltuk türüne yani kumaşına göre yapılması gerekmektedir aksi takdirde hem kurulama işlemi geçikmiş olacak hemde ürüne zarar vererek ömrünün kısalmasını sağlayacaktır. Biz Bahçeşehir koltuk temizleme şirketi olarak işimizi, işin ehli kişilerle yaparak sizleri bu hizmette sorunsuz olarak memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

 

   Bahçeşehir Koltuk Temizleme Olarak Neden Biz ?

 1. 7/24 Kesintisiz hizmet anlayışı
 2. Çözüm üretiriz, yıllara dayanan tecrübemiz ile sorunlara çözeriz
 3. Özen gösteririz, işimizi yaparken ayrıntıya dikkat ederiz
 4. Duyarlıyız, insan sağlığını olumsuz etkileyecek ürünlerden kaçınırız
 5. Dinleriz, Söylediklerinizi dikkate alır ona göre işimizi yaparız
 6. Yanınızdayız, bize olan güveninizi sarsmamak için dikkatli çalışırız.
 7. Belirlenen hedefe göre hareket etmekteyiz.

      Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır İzle ? 

Koltuk  takımlarınız ve diğer yerinde yıkama işlemlerimiz son teknoloji makina ve profesyonel ekibimizle yerinde getirilmektedir. Sağlıklı ve titiz bir şekilde koltuk yıkama işlemi yapılır, istenilen temizliğe hijyene kavuşturulur.  Ardından durulama ve kurutma işlemi yapılır. Sizlerde aşağıdaki video da yıkama sırasında çekilen kısa videomuzu izleyerek ön bilgi sahibi olmuş olursunuz.

 

 Bahçeşehir Koltuk Yıkama Olarak Politikamız

 • Profesyonellik
 • Takım ruhu
 • Kalite ve sorumluluk anlayışı
 • Müşteri odaklı
 • Garantili hizmet
 • Hizmet sonrası müşteri memnuniyetini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek.

Koltuklarınız bizimle daha temiz hale geliyor…

 

Not: Bahçeşehir koltuk yıkama bir Ayla Temizlik Şirketi adı altında hizmet vermektedir. Herhangi bir taş ören veya farklı kişi yada kuruluşlarla hizmet vermemektedir. Tüm personel ve hizmet kalitesi bünyemiz tarafından sağlanmaktadır. Sizlerde sorunsuz ve kurumsal alt yapılı bir temizlik şirketinden hizmet almak istiyorsanız, bize ulaşın; (0212) 875 10 00 & (0544) 543 34 21 nolu telefonlarla irtibata geçebilir, bilgi sahibi olup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Yazı dolaşımı


Bahçeşehir Koltuk Yıkama” için 7 yorum

 1. İlk defa koltuk yıkattık. Bukadar güzel olucagını tahmin etmiyoduk.çalısan arkadaşların ellerine sağlık tesekkur ederim.

 2. işyeri koltukları yikandı uzun yıllardan beridir yikanmamisti ilk deneyimdi koltukları yikatmakmız çok güzel temizlendi şirketinize ve calisanlariniza sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum Dicle emlak ofisi.

 3. Bayram ağzı olmasına rağmen baya bir yoğun olmanıza rağmen ricamizi kırmadınız koltuklarimizi yıkadınız ellerinize sağlık hem işinizi hem de çok temiz yıkadınız ellerinize sağlık teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir