Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Beylikdüzü ev temizliği denince akla ilk gelen firma olarak yerimizi ilk sırada almaktayız. Bizler ev temizliği konusunda uzmanlaşmış ve eksperyans kadrosu ile sizlere; ev temizliği, daire temizliği, ofis ve iş yeri temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde her türlü temizlik ve teçhizat işlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere yaptırabilirsiniz. Ev temizliği işleriniz ister günlük ister haftalık veyahutta aylık periyodik olarak yaptırabilir, personel temin edebilirsiniz.

Ayla Temizlik şirketi ile tanışarak zamanı kendinize temizlik işini bize bırakın.

 

   Beylikdüzü ev temizliği olarak ilk amacımız müşteri memnuniyetini yerine getirmek olmuştur. Planlı ve programlı yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak sizlere güvenilir bir temizlik hizmeti vermekteyiz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler ve geniş müşteri ağı ile bugünlere gelmekteyiz. Sizleri de Ayla Temizlik Şirketi ile tanışarak ev ve diğer temizlik işlemlerini şirketimiz güvencesi ile yaptırabilir, gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

          Temizlik Şirketi Aramaya Son !!!

Sizlerde bugüne kadar bir çok temizlik şirketi ile çalıştınız ama memnun kalmadınız mı ? Google arama motoruna beylikdüzü ev temizliği , beylikdüzü daire temizliği gibi arama sonuçlarında bir çok merdiven altı firma ile karşı karşıya kalmaktasınız. Sizlerde bu tür bilinçsiz ve tecrübesiz işletmeler ile çalışarak temizlik işlemlerinizi yokuşa sürmüş olacaksınız. Bizler de bu tür olumsuzlukların önüne geçebilmek için profesyonel alt yapımız ve uzman ekip ve ekipmanlarla işimizi sürdürmekteyiz.  Sizlerde Keşke demeden önce Ayla Temizlik şirketi ile tanışarak tüm temizlik işlemlerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ev Temizliğinde Yapılması Gerekenler

Beylikdüzü ev temizliği olarak dairenin veya iş yerinin büyüklüğüne göre personel yönlendirmekteyiz. Standart temizlik olarak personellerimiz alan içerisinde;

 • Cam temizliği ;  Daire veya iş yeri içerindeki tüm camlar temizlenir ve pervaz gibi ulaşılması zor alanlar elden geçirilir. ( İsteğe bağlı olarak sadece cam temizliği yapılır iş yeri gibi alanların dış cephe temizliği itina ile yapılır istenilirse vinç yönlendirilir.)
 •  Yatak odası temizliği
 1. -Dağınıklık toplanır
 2. – Mobilyaların yüzey ve ulaşılması güç olan kısımların tozu alınır ve temizlenir
 3. – Halı kilim süpürülür ve zemin temizliği yapılır
 4. – Kapı ve avize gibi alanların tozu alınır ve temizlenir
 5. – Oda içerisinde bulunan objeler temizlenir
 6. – Kıyafetler ve ortalık toplanır.
 •  Salon temizliği
 1. -Dağınık olan kısımlar toplanılır. (Ütü yapılmaz ekstra ücret karşılığında temin edebilirsiniz)
 2. – halı ve kilim varsa tozu alınır istenilirse yıkama işlemi fabrikamızda gerçekleştirilir
 3. – Masa ve diğer koltuk örtüsü gibi ürünlerinizin tozu alınır, koltuk kenarları toz alma makinası ile çekilir toz ve diğer istenmeyen görüntüler koltuğunuzdan uzaklaştırılır .
 4. – Kapı ve aydınlatma gibi objeler silinir ve tozu alındıktan Sonra hijyenik hale getirilir
 5. – Dağınıklık toplanır ve sizlere ışıl ışıl bir temizlik hizmeti sunmuş oluruz.
 • Banyo temizliği
 1. – Banyonun genel temizliği yapılır
 2. – Duvar ve yerler yıkanır
 3. – Musluk ve diğer teçhizatların temizliği yapılır
 4. – Çöpler boşaltılır ve temizlenir
 5. – Ayna ve aydınlatma silinir
 6. – Duşa kabin ve klozet yıkanır istenmeyen mikroplardan arındırılır.
 • Mutfak temizliği
 1. – Dolaplar silinir ve düzene sokulur
 2. – Zemin, kapı ve duvar temizliği yapılır
 3. – Diğer objeler temizlenir
 4. – Tablo veya diğer objelerin tozu alınır ve temizlenir
 5. – Parke yada Marley zemin temizliği yapılır.( Bulaşık yıkama temizlik alanımız dışında kalır yapılmaz.)

Not: İsteğe Bağlı olarak ev , iş yeri depo ve bahçelerinize böcek ilaçlama yapılır.

Temizlikte Hizmet Alanlarımız

 1. Ev temizliği
 2. İnşaat sonrası temizlik
 3. Ofis temizlik hizmeti
 4. Villa temizlik hizmeti
 5. Bahar temizliği hizmeti
 6. Buharlı koltuk yıkama hizmeti
 7. Böcek ilaçlama
 8. Vakumlu makinalarla temizlik
 9. Okul Temizliği
 10. Fabrika Temlizliği
 11. Banka Temizliği
 12. Parke ve laminat temizliği
 13. Halı ve koltuk yıkama hizmeti
 14. Fuar stant temizlik hizmeti
 15. Apartman ve bina temizlik hizmeti
 16. Yangın sonrası temizlik
 17. Endüstriyel Temizlik hizmeti gibi birçok alanlarda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizlerin sizlere sunmuş olduğu temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Ev Temizliği Olarak Neden Biz ?

Beylikdüzü ve diğer ilçelere vermiş olduğumuz hizmetten ötürü siz değerli müşterilerimizden bugüne kadar herhangi bir olumsuz sonuçla karşı karşıya kalmadık.  Bizler temizlik konusunda sektörün duayanesi olmuş lider firma olarak sizlere hizmet vermek için burada yerimizi almaktayız. Beylikdüzü ev temizliği olarak çalıştırmış olduğumuz bayan personellerimiz firmamızın güvencesi ile sigortalı ve Türk ekibimizle hareket ederek sizlere güvenilir bir temizlik hizmeti vermekteyiz. sizlerde bugüne kadar bir çok temizlik firması ile çalıştınız ama memnun kalmadıysanız şuan doğru adrestesiniz. Keşke demeden önce bizi arayarak bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz zamana göre rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Fiyat Politikamız

İlk ev temizliğine %20 hoş geldin indirimi ile sizlerin bütçesine dost oluyoruz. Bir çok temizlik firması bütçe politikası farklılık gösterebilmektedir. Bizler sizlerin ilk ev temizliğinde total üzerinde %20 indirim uygulamaktayız. Sizlerde ev temizliği veya diğer temizlik hizmetleri gibi alanlarda hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlandırılma sistemi dairenin büyüklüğü ve ekstra yapılacak işlere göre farklılık göstermektedir.

 

Beylikdüzü Ev Temizliği

Yazı dolaşımı


Beylikdüzü Ev Temizliği” için 6 yorum

 1. Evimizin temizliği harika oldu aynı zamanda koku yıkama işlemi de yapıyolarmış koltuklarımızı da temizlettik hem ev temizliği hem koltuk yıkama bayram temizliği için ikisi bir arada çok iyi oldu ellerinize sağlık eşe dostta tavsiye edeceğim

 2. Çok cazip fiyatta aylık periyodik olarak evimi temizletiyorum yapılan ve işe verilen önem gerçekten çok hoşuma gidiyor şirketin ve çalışan personellerimin müşteriye verdikleri önem ve titiz daha öncesinden tanıklık etmiş değilim işini hakkıyla titizlikle yaptıkları İçin kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  1. Ayla Temizlik şirketi olarak bizler teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bize.

 3. yaptıkları işin hakkını veren bir firma, dataylı temizliğe önem veriyorlar. bunun için kendilerine ve iş ahlaklarına müteşekkirim. kesinlıkle size de tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir