Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Beylikdüzü halı yıkama olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle sizlere halı yıkama ve diğer temizlik alanlarında temizlik hizmeti vermekteyiz. Ayla Temizlik şirketi 10 yıla aşkın deneyimi ile sizlere halı yıkama konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. beylikdüzü halı yıkama olarak halılarınızı son derece model ve son teknoloji makinalarla el değmeden bitkesel özlü (Era 111 ve Eczacı başı ) ürünler kullanarak halınızın cinsine ve darama yönüne göre yıkama işlemi yapmaktayız.

Sizlerde daha sağlıklı ve uzun ömür halı yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız bizi Arayın. Çünkü halı yıkama oldukça zahmetli bir iş olduğundan dolayı fabrikamız bu işi en basite indirgenmiş olup sizlere kolaylık sağlamıştır.

         Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Bizler için halılarınız çok derece kıymetli olup özen ve itina ile yıkanır. Halılarınız siparişi alındıktan sonra tesisimize getirilir, ardından ilk olarak tozu alınır ve cinsine göre ayrıştırılır. Halılarınızda bulunan lekeler ilaçlanır ve bekletilir. Halılarınız yıkama işlemine alınır ve 12 fırçalı tam otomatik makinalar da itina ile yıkanır ve durulanır, yıkanan halılar kurutulmak üzere sıkma makinasına atılır ve 15 saniyede %90 suyunda arındırılır ve kurutma odalarında havalandırıldıktan  sonra kalite kontrolü yapılır ve tozu alınır daha sonra da sizlere uygun gün ve saatte teslim edilir. Sizlerde halılarınızı beylikdüzü halı yıkama da yıkatarak halılarınız ilk günkü görünüme ve temizliğine kavuşturabilirsiniz. Halılarınız Ayla Temizlik Şirketi tarafından sigortalıdır.

Yıkama işlemimiz aşağıda verilen videoda izleyebilir, dilerseniz kendi halılarınızda ne şekilde yıkandığı merak ediyorsanız halınızın yıkama işlemi sırasında sizlere kısa bir video çekip gönderebiliriz…

    Toz & Hav Alma

Beylikdüzü halı yıkama olarak halılarınızı yıkamadan önce toz alma makinası ile tozu alınır. İlk aşamada yapılan toz alma işlemi halınızın yıkama esnasında daha verimli temizlenmesine olanak sağlar. Birçok firma bu işlemi pas geçmektedir ancak bizler müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak bu işlemi itinalı bir şekilde yıkama öncesi yapmaktayız. Yıkanan halılar belli bir süre havalandırıldıktan sonra kalite kontrolü yapılır ve yeniden toz alma ve çırpma işlemi yapılır ardından halılarınız hazır duruma getirilir.

Sizlerde bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki video da izleyebilir veyahutta sizlerin halılarını yıkama esnasında cebinize gönderelim…

 

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Neden Biz ?

 • İşimiz ile ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği yakından takip ediyor, hepsini sizin mutluluğunuz için işimize yansıtıyoruz.
 • Halı yıkama ve temizlikte hizmet standardı oluşturmaya kararlıyız.
 • Tüm çalışanlarımız, temizlik sektöründe çeşitli görev ve sorumluluklar alarak tecrübe kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır.
 • Müşteri beklenti ve önerileri önemsiyoruz. Çalışmalarımızı bu alanda yapmaktayız.
 • Sizi önemsiyoruz, sizi memnun etmeye çalışıyoruz.
 • Çünkü biz uzmanız…

Beylikdüzü Halı Yıkama S.S.S 

Halılarımız ne şartlar altında yıkanıyor ?

Biz Ayla Temizlik olarak halılarınızı fabrika ortamında tamamen kapalı alanlarda yıkama ve temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Halıları yıkarken Kimyasal madde kullanıyor musunuz ?

Hayır ! halılarınızda kesinlikle herhangi bir kimyasal madde kullanmadan tamamen insan sağlına uygun ürün ve ürünler kullanarak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Halılarımız adres verildikten sonra ne zaman alınır ve ne zaman teslim edilir ?

Siz değerli müşterilerimiz adresinizi bize bildirdikten sonra en erken 30 dk en geç 120 dk içerisinde sizden alınır. halılarınız fabrikamıza ulaştıktan sonra yıkamaya alınır ve en erken 4 gün en geç 6 gün içerisinde sizlerin bize iletmiş olduğu gün ve saatte teslim edilir.

Ne zamandan beridir bu işi yapıyorsunuz ?

Firmamız 10 yıla yakın bir süredir temizlik alanında sizlere hizmet vermektedir.

Halılarım çok kıymetli zarar görür mü veyahutta kaybolur mu ?

Asla ! fabrikamızda halılarınız sizden alındığı gibi size teslim edilir. Herhangi bir renk solmazı yada kaybolma gibi sorunlar söz konusu değildir. Ancak 20 iş günü içerisinde teslim edilmeyen halılar (müşteri bilgisi dahilinde) depoya gönderilir ve sorumluluğu fabrikamızdan çıkartılır.

Hangi ilçelere servis ağınız var ?

Ayla temizlik ve halı yıkama olarak İstanbul geneli ücretsiz servis ağı ile hizmet verir.

Mesai Saatleriniz Nasıl ?

Ayla Temizlik şirketi haftanın 7 günü sabah 9:30 – akşam 20:30 a kadar hizmet vermektedir.

Bundan böyle tüm halı yıkama ile sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama olarak sizlere problemsiz ve sıkıntısız halı yıkama ve temizlik hizmeti sunuyoruz…

 

Beylikdüzü Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz ;

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Beylikdüzü Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Beylikdüzü Halı Yıkama” için 4 yorum

 1. Hayatımda bu kadar temiz bir halım olmamıştı! Gerçekten ‘de emek var ilk aldığımdan daha Iyi bir sonuç ile karşı karşıyayım diğer temizlik şirketlerinden kesinlikle dha Iyi tavsiye ederim 😉

 2. Halımı sizin halı yıkamaya verdim vede cok memnun kaldımm lekelere dahir hiç bişey kalmadı çok teşekkür ederim teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir