Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Ayla Temizlik Şirketi Güvencesi adı altında ev ve ofiste bulunan koltuk, sandalye, puf ve yatak gibi günlük hayatımızda sıklıkla kullandığınız ürünleri Beylikdüzü Koltuk Yıkama güvencesiyle ilk günkü gibi temiz ve şıklığına kavuşturalım. Yıkama işlemleri sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanmadan tamamen bitkisel özlü ürünler kullanarak koltuklarınızda bulunan kiri, lekeyi ve diğer anti makteri gibi istenmeyen fazlalıkları koltuklarınızdan uzaklaştıralım. Koltuklarınızı profesyonel ekip ve ekipmanlarla ilk günkü gibi yapmayı hedeflemekteyiz. Sizler de Beylikdüzü koltuk yıkamayı tercih ederek koltuk ve diğer ürünleriniz sağlıklı bir şekilde gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

 

Evde Koltuk Silmeye Son !

Sizler evde yapmış olduğunuz koltuk silme işlemi ne kadar sağlıklı yada ne kadar temiz diye düşündünüz mü? Bizler sizler için yorulmadan zahmete girmeden bu işlemi yerine getirmekteyiz. Sizlerin evlerinizde yada iş yerleriniz de yapmış olduğunuz koltuk temizleme işlemi göründüğü gibi sağlıklı olmaya bilir. Sizler silme işlemi sırasında sadece yüzeysel temizlik yaparak koltuk üzerinde bulunan kiri, mikrobu veyahut lekeyi temizlemiş olmazsın yüzeysel bir parlaklık kazandırmış olursunuz. Ardından tekrardan kir ve lekeler yeniden kusma yaparak koltuk takımlarınıza işleyerek işinizi zorlaştırmaktadır. Bizlerde sizleri bu konuda zahmete sokmadan fiili ehliyete sahip profesyonel kadromuzla kısa sürede bu işlemi yerine getirmekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak yıkama işlemi bittikten sonra herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalındığında ücretsiz bir şekilde hatamızı telafi etmekteyiz. Bizler bugüne kadar herhangi bir müşterilerimizden şikayet almadan işimizi titizlikle yerine getirmekteyiz. Sizlerde hedefi müşteri memnuniyet olan Ayla Temizlik ile gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Olarak Neden Bizi Tercih   Etmelisiniz ?

Beylikdüzü koltuk yıkama olarak iddialıyız ve kendimize güveniyoruz. Çünkü bizler bu işi sürekli olarak devam ettirmekteyiz.

 • Profesyonel ekip ve ekipman
 • Uygun fiyatta kaliteli çözüm
 • Dilediğiniz yerde dileğiniz zamanda personel temini
 • Ücretsiz Servis
 • Garantili temizlik hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz işin arkasında kalarak şikayet ve önerilerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Yerinde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ?

Hanenizde, iş yerinizde, ofisinizde veya yurt gibi yerleşim alanlarında yerinde koltuk temizliği, kanepe sandalye ve yatak gibi yıkanabilir işlemler yerinde itinalı bir şekilde yapmaktayız. Yerinde yapılan işlem hane dışında taşınması güç ve zahmetli olduğu İçin biz bu işlemi yerinde sağlıklı bir şekilde hal etmekteyiz. Ayla Temizlik şirketi olarak koltuk ve diğer ürünlerinizi yerinde itinalı bir şekilde yıkama işlemini  fırçalama , leke giderme ve kurutma işlemini hanenizde sorunsuz bir şekilde saatler içeresinde hizmetimizi yerine getirerek sizleri bu konuda memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Koltuk takımlarınız ve diğer ürünleriniz son teknoloji makine ve profesyonel kadromuz ile temizlenir. Sizlerde  doğru zamanda doğru kişilerle koltuk yıkama işleminizi yaptırabilir, aşağıda verilen videoda beylikdüzü koltuk yıkama işlemini nasıl yaptığı izleyebilirsiniz.

 

Beylikdüzü Koltuk Yıkama Olarak Hedefimiz

Temizlik konusunda öncü bir firma olarak beylikdüzü’ nde yerimizi almaktayız. İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Başta koltuk yıkama, halı yıkama ve diğer temizlik alanlarında kendini ispatlamış bir firmayız. Bizler koltuk yıkama konusunda takım ruhu ile çalışarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz işlem sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetin arkasında kalarak yıkama işlemi bittikten sonrada sizlerin şikayet ve önerilerini dikkate almaktayız. En büyük kazancımız parasal yönde olmayıp, müşteri odaklı olmuştur. Sizlerde tüm temizlik işlerinizi Ayla Temizlik Şirketi ile yaptırarak temiz koltuklara kavuşabilirsiniz.

 

  Beylikdüzü koltuk yıkama sadece koltuk yıkama ile sınırlı kalmayıp;

 • Daire temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Cam silme
 • Merdiven temizliği
 • Villa temizliği
 • Vinç ile temizlik hizmeti
 • Büro ve ofis temizliği
 • Buharlı koltuk yıkama
 • Otel temizliği
 • Fabrika temizliği
 • Böcek ilaçlama gibi bir çok alanda sizler için faaliyet göstermektedir.

Koltuk Yıkama Yapılırken Nelere Dikkat edilmeli ?

Koltuk yıkama ve temizlik sektörü gün geçtikçe artmakta ve merdiven altı ve sadece kar amacı güden kuruluşlar bir çok alanda olduğu gibi bu sektörde de yerini almış bulunmaktadır. Bizler halı ve koltuk yıkama gibi alanlarda kendini ispatlamış modern tesisi ve güvenilir kadrosu ile siz beylikdüzü halkına hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Sizlerde koltuk yıkama ve diğer temizlik işlerinizi yaptırmadan önce bazı adımlardan geçmenizi öneririz, işte bu adımlar;

 1. İsim vermiş ve sadece bu sektörde ilerleyen firma ile çalışın
 2. Müşteri yorumlarını dikkate alınız.
 3. Hizmet sonrası şikayet ve önerileri dikkate alan kişilerle çalışınız.
 4. Yıkama esnasında kimyasal madde kullandırmayınız.
 5. Sayfa  yorumlarını dikkate alınız. ve bu sayede sorunsuz bir temizlik hizmeti almış olursunuz.

Keşke Demeden Önce Bizimle İletişime Geçiniz…

Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Yazı dolaşımı


Beylikdüzü Koltuk Yıkama” için 3 yorum

 1. İranlı Yes Beylikdüzü’nde oturuyoruz öğrenci evinin temizledik çok memnun kaldık size ve orada çalışan Kenan Bey’e Çok teşekkür ederiz fazlasıyla ilgi gösterdiler

 2. Komşularımızda size koltuklarını yıkattı ve çok memnun kaldılar.işinizi titizlikle ve güvenilir şekilde yaptığınızdan emin olduk ve herkese tavsıye edıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir