Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Ayla temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize daire temizliği ve diğer temizlik alanlarında profesyonel hizmet vermekteyiz. Günümüz şartları gereği çoğumuz evimize vakit ayıramıyoruz ve bir çok işlerimizi dışarıdan hal etmeye çalışıyoruz. Peki, bu dışarından hal etmiş olduğumuz işler ne kadar güvenilir veyahutta ne derece bizleri memnun edebiliyor, işte o kısmı tartışılır. Günümüz gereği birçok firma yada firma adı altında kurulmuş fason kuruluşlar sadece kar amacı güderek işletmelerini işletmektedirler. Bizler Büyükçekmece daire temizliği olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak için burada yerimizi almaktayız. 15 yıllık kurumsal firma olarak lider konumda ön sırasındayız. Sizleri de bu konuda profesyonel ekip ve teçhizat ile sizlere daire temizliği ve diğer temizlik alanlarında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketi ile tanışarak ister günlük temizlik, ister haftalık veya aylık periyodik olarak alanında uzman ve güvenilir personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

Büyükçekmece Daire Temizliği

Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kullanılacak araç gereçler firmamız tarafından karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. (isteğe bağlı olarak kullanılacak malzeme sizler tarafından karşılanır ve ücretten düşürülür.)

Ev temizliği hizmetimiz mesken durumuna göre;  Dayalı döşeli , inşaat sonrası daire temizliği, tadilat sonrası temizliği , boş daire temizliği ve yangın ve sel sonrası gibi daire temizlik işleri itina ile yapmaktayız.

Personellerimiz tavandan zemine, duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde işlerini titizlik ile yerine getirir. Sizlerde Büyükçekmece daire temizliği ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Temizlik Hizmetinde Yapılacaklar.

Sizlerde biliyorsunuz ki; en çok temizlik alanında tercih edilen dolu ev temizliğidir. Bununla beraber daire temizliğinde başlıca yapılan işleri aşağıdaki maddelerde belirtmek isteriz.

 • Cam temizliği ( istenirse sadece cam temizliği için personel temin edilir.)
 • Kapı silme ve temizleme
 • Yer temizliği
 • Mutfak dolapları ve rafların temizliği (bulaşık yıkama yapılmaz)
 • Tablo yada diğer objelerin tozu alınır ve temizlenir.
 • Banyo,fayans ve zemin temizliği
 • parke yada marley gibi zeminler temizlenir ve silinir.
 • Halı, koltuk, yorgan,battaniye, tül perde ve stor perde yıkama işlemleriniz fabrikamızda ek ücret karşılığında yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak haftalık, aylık personel temin edebilirsiniz.

Daire ve İşyeri gibi Temizlenecek Alan Bizde İse İçiniz İki Kere Rahat 

 • Temizlik esnasında kullanılan tüm malzemeler insan sağlığına uygundur.
 • Çevre Dostudur, size ve ürünlerinize zarar vermez

Temizlik Fiyatlandırılması

Daire temizliği, iş yeri ve fabrika temizliği gibi hizmet alanlarımız dairenin veya iş yerinin büyüklüğüne, oda sayısına ve yapılacak olan işlere göre farklılık göstermektedir. Sizlerde fiyat hakkında bilgi almak istiyorsanız dairenin  m² büyüklüğü ve boş daire, dolu daire veya yapılacak işlere göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Sizlerde Büyükçekmece ev temizliği ile çalışarak temizlik işlerinizi sorunsuz ve güvenilir olarak yerine getirebilirsiniz.

Not: İsteğe Bağlı olarak ev , iş yeri depo ve bahçelerinize böcek ilaçlama yapılır.

Büyükçekmece Ev Temizliği 

 Büyükçekmece ev temizliği olarak 2005 yılından beridir siz değerli Büyükçekmece ve İstanbul halkına temizlik alanında köklü alt yapısı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizlerde tüm temizlik işlerinizi bir çatı altında gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bizleri bugünlere taşıyan siz değerli müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.  Gerek ev temizliği gerekse iş veya ofis gibi alanların temizliğinde uzman kadromuz ile sizlere haftanın 7 günü sorunsuz ve garantili hizmet vermeye devam etmektedir. Sizler de bu temizlik şirketi ailesine katılarak işinizi şansa ve riske bırakmadan yaptırabilirsiniz. Bizlere tek yapmanız gereken aşağıda verilen numaraya çağrı bırakmanız yeterli olacaktır.

Bizleri Diğer Firmalardan Ayıran Farklar 

Ayla Temizlik ve halı yıkama şirketi diğer bir çok firmalar gibi merdiven altı veya hayali firma gibi kuruluşlardan ayıran bir çok farklılığı gözler önüne sermektedir.

 • 10 yıllık tecrübe
 • Yabancı personel karşıtı
 • %100 yerli ürün
 • 3000′ den fazla anlaşmalı müşteri potansiyeli
 • Güvenilir Personel
 • Uygun fiyatta kaliteli hizmet
 • Zamanında teslim
 • Önde gelen tecrübeli ve köklü hizmet anlayışıyla devamlılığı sürdürmek
 • Çözüm odaklı
 • Çevreye duyarlılık
 • İnsana saygı

 

Temizlikte Hizmet Alanlarımız

 1. Ev temizliği
 2. İnşaat sonrası temizlik
 3. Ofis temizlik hizmeti
 4. Villa temizlik hizmeti
 5. Bahar temizliği hizmeti
 6. Buharlı temizlik hizmeti
 7. Vakumlu makinalarla temizlik
 8. Okul Temizliği
 9. Halı ve koltuk yıkama hizmeti
 10. Fuar stant temizlik hizmeti
 11. Apartman ve bina temizlik hizmeti
 12. Yangın sonrası temizlik
 13. Endüstriyel Temizlik hizmeti gibi birçok alanlarda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bizlerin sizlere sunmuş olduğu temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Büyükçekmece Daire Temizliği

Yazı dolaşımı


Büyükçekmece Daire Temizliği” için 4 yorum

 1. Beylikdüzü’nde yapmış olduğunuz genel daire temizliğinizden çok memnun kaldık. Bugüne kadar bir çok temizlikçi bayan gelip gitti ama bugüne kadar yapılan en iyi daire temizliğimiz oldu diyebilirim. A’dan Z’ye tüm ev işlerimiz yapıldı ve pırıl pırıl parlayan objeler evi aydınlattı bildiğiniz firmanıza ve çalışanlarınıza bu teşekkürü borç biliriz. Emeğinize sağlık

 2. Daire temizliği hizmet fiyatınız diğer firmalara göre bir tik yüksek ama olsun ellerinize sağlık güzel işler yaptınız

 3. Büyükçekmece kuaför salonuna yapmış olduğunuz detaylı temizlik için personellerinize ve şirketinize teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir