Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Sizlerde bugüne kadar halı yıkama firması değiştirmekten sıkıldınız mı ? Eğer ki en kalite güvenilir halı yıkama firması arıyorsanız ?Büyükçekmece Halı Yıkamayı tercih ederiz. İster evinizde , iş yerinizde  yerinden temizleme  yada tesisimizde otomatik makinalar da Bitkisel özlü ürünler kullanarak yıkama işlemini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Halılarınızı Ayla Temizlik güvencesi ile temizleyerek bir sonraki  yıkamanız İçin %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

Ayla Temizlik Şirketi İstanbul geneli  bir çok alanda  sizlere kaliteli sorunsuz hizmet vermektedir. Hızlı Servis Zamanında Teslimat

Halı Yıkama Aşamaları

Fabrikamıza gelen halılar bir sonraki gün yıkama işlemine alınır. Yıkama esnasından önce halılarınızın tozu alınır ve çırpma makinasında çırpılır ardından cinsine göre ayrıştırılır ve tam otomatik makinalarımızda el değmeden bitkisel özlü ürünlerle halı yıkama işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Sizlerde Büyükçekmece Halı Yıkama ile halılarınızı tanıştırın ilk günkü gibi temiz ve ışıl ışıl olsun.

Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretine açık olup sizlere halı yıkama sırasında kendi halınızın ne şartlar altında yıkandığını görmeniz için yıkama esnasında video çekip sizlere göndermekteyiz. Aşağıda verilen videoda halıların ne şekilde yıkandığı izleyebilir, gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 

Toz & Hav Alma

Büyükçekmece halı yıkama olarak halılarınızı yıkamadan önce toz alma makinası ile tozu alınır. İlk aşamada yapılan toz alma işlemi halınızın yıkama esnasında daha verimli temizlenmesine olanak sağlar. Birçok firma bu işlemi pas geçmektedir ancak bizler müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak bu işlemi itinalı bir şekilde yıkama öncesi yapmaktayız. Yıkanan halılar belli bir süre havalandırıldıktan sonra kalite kontrolü yapılır ve yeniden toz alma ve çırpma işlemi yapılır ardından halılarınız hazır duruma getirilir.

Sizlerde bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki video da izleyebilir veyahutta sizlerin halılarını yıkama esnasında cebinize gönderelim…

 

Büyükçemece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • Uygun fiyata kaliteli hizmet
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda sipariş alma ve  teslimat
 • Fabrikasyon sistem, teknolojik alt yapı
 • Profesyonel hizmet, eğitimli kadro
 • Sizi önemsiyoruz, sizi memnun etmeye çalışıyoruz.
 • Halı yıkama ve temizlikte hizmet standardı oluşturmaya kararlıyız.
 • Çünkü biz uzmanız…

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz ;

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.
Büyükçekmece Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Büyükçekmece Halı Yıkama” için bir yorum

 1. Bahçe ve site temizliği için yapmış olduğunuz itinalı çalışmadan dolayı firmanıza çok teşekkür ederiz Bahar sitesi Yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir