Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Özenli bir çalışma, kaliteli bir yıkama ile temizlik konusu olduğu zaman rahatlıkla tercih edebileceğiz lider, dürüst bir firmayız. Büyükçekmece halı yıkama olarak sadece halı yıkama değil; battaniye, yorgan, stor perde gibi hizmetlerimiz ile sizlere modern alt yapımız ile hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz işin gereklerini harfiyen yerine getirmekteyiz. Sizlerde halı yıkama sektöründe kendini kanıtlamış üsttün referansları ile her gün adım ileriye taşıyan kaliteli halı yıkamada halılarınızı yıkatarak halılarınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl hale getirebiliriz.  İstanbul Avrupa yakası ve başta büyükçekmece olmak üzere tüm ilçe ve mahallere ücretsiz servis ağı ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde halı yıkama arayışından sıkıldıysanız doğru adrestesiniz. Tüm halılarda %100 leke çıkarma ve hijyenik garantili lider köklü halı yıkama sizlere hizmet vermektedir.

Halı Yıkama Aşamaları

Evinizden alınan halılar ilk adım olarak barkotlaması yapılır. Fabrikaya ulaştırılan halılar cinsine göre ayrıştırılır ve toz alma ve çırpma makinesinden tozu ve diğer istenmeyen maddelerden uzaklaştırılır. Bu işlemden sonra halılar, makine halısı, yün halı , apex ve diğer cinsler yıkama öncesi kendi sınıfına göre ayrıştırılır ve tam otomatik makinelerde el değmeden tamamen bitkisel özlü ürünler kullanarak yıkama işleme yapılır.  Yıkama işlemi bittikten sonra kurulama, kalite kontrol, paketleme ve toz alma işleminden geçerek hazır hale getirilir.  Kullanmış olduğumuz ürünler Era111 olup insan sağlına uygun olup, anti-bit, parazit ve diğer ölü deriler gibi kiri mikrobu derinlenmesine temizler. Sizlerde Büyükçekmece Halı Yıkama ile halılarınızı tanıştırın ilk günkü gibi temiz ve ışıl ışıl olsun.

Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretine açık olup sizlere halı yıkama sırasında kendi halınızın ne şartlar altında yıkandığını görmeniz için yıkama esnasında video çekip sizlere göndermekteyiz. Aşağıda verilen videoda halıların ne şekilde yıkandığı izleyebilir, gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 

Toz & Hav Alma

Büyükçekmece halı yıkama olarak halılarınızı yıkamadan önce toz alma makinası ile tozu alınır. İlk aşamada yapılan toz alma işlemi halınızın yıkama esnasında daha verimli temizlenmesine olanak sağlar. Birçok firma bu işlemi pas geçmektedir ancak bizler müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak bu işlemi itinalı bir şekilde yıkama öncesi yapmaktayız. Yıkanan halılar belli bir süre havalandırıldıktan sonra kalite kontrolü yapılır ve yeniden toz alma ve çırpma işlemi yapılır ardından halılarınız hazır duruma getirilir.

Sizlerde bu işlemin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız aşağıdaki video da izleyebilir veyahutta sizlerin halılarını yıkama esnasında cebinize gönderelim…

 

Büyükçemece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • Uygun fiyata kaliteli hizmet
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda sipariş alma ve  teslimat
 • Fabrikasyon sistem, teknolojik alt yapı
 • Profesyonel hizmet, eğitimli kadro
 • Sizi önemsiyoruz, sizi memnun etmeye çalışıyoruz.
 • Halı yıkama ve temizlikte hizmet standardı oluşturmaya kararlıyız.
 • Çünkü biz uzmanız…

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz ;

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.
Büyükçekmece Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Büyükçekmece Halı Yıkama” için bir yorum

 1. Bahçe ve site temizliği için yapmış olduğunuz itinalı çalışmadan dolayı firmanıza çok teşekkür ederiz Bahar sitesi Yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir