Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

 

       Şimdi Koltuk Yıkatmanın Tam Zamanı…

 

Büyükçekmece koltuk yıkama olarak evinizin olmazsa olmazları arasında yer alan koltuk, battaniye, yatak, sandalye ve diğer temizlik alanlarında siz değerli büyükçekmece halkına ücretsiz servis ağı ile haftanın 7 günü kesintisiz temizlik ve yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuk takımlarınız kiri tozu ve diğer gözle görünmeyen bakteri gibi sağlığımızı olumsuz etkileyecek hastalıkları içinde barındırmaktadır. Bizler de bu tür olumsuzların önüne geçerek koltuk temizleme işlemini insan sağlığına uygun ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek ürünler kullanarak koltuk yıkama ve temizleme işlemini yerine getirmekteyiz.

Koltuk temizlemede yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimlerle işimizi sürdürmekteyiz. Sizlerde gönül rahatlığı ile rahatınızı bozmadan koltuk yıkama ve diğer temizlik hizmetinden en iyi şekilde yaralanabilirsiniz.

 

Koltuk yıkama işlemleri genellikle kış aylarına doğru veyahutta bahar ayların başında yapılmasını tavsiye ederiz. Kış aylarında yapılan koltuk yıkama işlemi geç kuruma ve kapalı alanda bulunduğu için koku yapma gibi olumsuz etkiler doğurmaktadır. Bizler büyükçekmece koltuk yıkama olarak sizlere 4 mevsim koltuk yıkama hizmeti sunan köklü bir temizlik şirketiyiz. Sizlerde koltuk yıkama işlemlerini doğru zamanda doğru kişileri tercih ederek yaptırabiliriz. Ucuz fiyat politikasına aldanmayıp pişmanlık duymadan koltuk temizletme işlemini gerçekleştirin. Bizleri 7/24 saat arayabilir randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 

Evde Koltuk Silmeye Son !

Evlerde silmiş olduğunuz koltuk gruplarınız ne derece de temizlendiği düşünüyorsunuz. Evlerde yapılan koltuk silme işlemi ne yazık ki koltuğunuzu yüzeysel olarak temizlemiş olursunuz. Silme işlemi sırasında koltuklarda bulunan kir su ile temas ettiği an ile süngerler tarafından emilmeye başlar, böylelikle bütün kir ve mikro organizmalar süngerde kalır. Zaman içerisinde koltuklarınız koku yapmaya başlar ve çevreye istenmeyen kokular saçarak koltuklarda kusma yani lekelenmeler meydana gelir. Sizler de bu tür olumsuzlarla karşı karşıya kalmamak ve kendinizi yormak istemiyorsanız işi büyükçekmece koltuk yıkama ya bırakın. Çünkü bizler koltuklarınızı derinlenmesine temizler istenmeyen kir ve mikropları koltuğunuzdan uzaklaştırırız. Koltuk yıkama işlemi sırasından, bitene kadar en ince ayrıntıya kadar dikkat eder işimizi titizlikle yerine getiririz.

 Fiyat Politikamız 

Ayla temizlik 10 yıla aşkın kaliteli, titiz , anlayışlı ve güler yüzlü ekip arkadaşları ile gücünü siz değerli müşteri portföyünden alarak kalitesini bugünlere kadar sürdürmüştür. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyeti olup kar amacı her daim ikinci plan olarak kalmıştır. Firmamız diğer merdiven altı yahutta öncelikli amacı kar sağlamak olan firmaların önünü kapatmak ve kalitesini duyurmak ve müşteri portföyünü genişletmek amacıyla fiyatlarını en düşük şekilde sizlere sunmaktadır. Koltuk yıkama fiyatlarımız 150 ₺ den başlayan fiyat ile sizlerin bütçesine destek olmayı amaçlamıştır. Sizlerde koltuk yıkama işlemeni büyükçekmece koltuk yıkama de yaparak tek seferlik halı yıkama ve diğer temizlik alanlarında %10 indirimde yararlanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Kaç Saat Sürmektedir?

Koltuk temizleme işlemi koltuğunuz büyüklüğüne ve minderli olup olmaması yahutta kirliliğine ve lekesine göre farklılık göstermektedir. Normal bir takım koltuk temizle işlemi tahmini olarak  45 ve 60 dk süre ile temizlenir ve kurutulur. Koltuk yıkama işlemi sırasında kullanılan ürünlerimiz Era 111 olup herhangi bir kimyasal madde içermez. Kullanılan ürünler koltuk kumaşlarında solma veya renk değiştirme gibi olumsuzluklar ile sizi karşılaştırmaz. Sizlerde koltuk yıkama işleminizi Ayla Temizlik şirketinde güvenle yapabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır İZLE ?

 

Kendini bu alanda ispatlamış ekibimiz koltuk yıkama işlemini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Koltuklarınız yıkanmadan önce modern toz alma makinamız ile tozu alınır ve ardından son teknoloji olan koltuk yıkama makinamız ile ıslatılır. Islatılan koltuk takımınız  otomatik fırçalama makinası ile iyice ovalanır ve temizlenir. Lekeli koltuklarda veya çıkmayan leke ve kirler için  ekibimiz tarafından özel hazırlanmış olan leke giderme ilaçları ile tek tek kullanarak koltuklarınızı temizler ve bu işlemin ardından durulama ve kurutma aşaması yapılır. Yıkama işlemi bittikten sonra geriye sadece ilk günkü gibi duran koltuklarınız ve temizliğin odaya bıraktığı müthiş koku kalacaktır.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Olarak Hedefimiz.

 • Profesyonel, eğitim ve motife çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk temizlik şirketi olmak, Türkiye genelinde kendini ispatlamış ve inandırmış bir temizlik şirketi olarak önde yerimizi almak olacaktır. Bizleri bugünlere ve yarına taşıyacak olan müşterilerimize şükranlarımızı sunarız.
 • Bütün müşterilerini ve pazarı yakından izleyen ve tanıyan ve müşterilerin beklentilerini en hızlı, en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayabilen çalışan ve müşterilerine gereken önemi ve hassasiyeti öncü hedef olarak görerek lider bir firma oluşturmak.
 • Aldığı ve alacağı kalite ve yeterlilik belgelerini artırarak müşterileri için daha ulaşılabilir hizmet sağlamak
 • Müşterilerine ve çalışanlarına gereken saygı, sevgi ve anlayışı sağlayarak hedef firma olma

Ayla Temizlik Olarak Diğer Hizmet Alanlarımız

Ayla Temizlik şirketi olarak sadece koltuk yıkama ile sınırlı kalmayıp birçok temizlik alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğu yaşamaktayız. sizlerde gönül rahatlığı ile büyükçekmece koltuk yıkama firması ile çalışarak tüm temizlik işlerinizi sorunsuz ve garantili bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Yazı dolaşımı


Büyükçekmece Koltuk Yıkama” için 3 yorum

 1. Ellerinize sağlık arkadaşlar cok güzel oldu. Aslında yıkatmadan değiştiricektik ama iyiki sizlere basvurmusuz yenısini almaya gerek kalmadı. Cok tesekkur ederim

 2. Koltuklarımız gerçekten çok Iyi şekilde temizlendi paranında harcamış olduğunuz zamanında hakkını en iyi şekilde verdiniz şükranlarım sunuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir