Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Esenyurtta halı yıkama deyince akla ilk gelen firmalar arasında yer alırız. Google arama motorunun en çok kullanılan ve aranan halı yıkama firması olarak ilk sıradayız. Esenyurt Halı Yıkama olarak halılarınızı diğer merdiven altı veya oto yıkama gibi yerlerde değil de tamamen kapalı ortamda fabrikasyon sistemi halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizler de halı, kilim, yorgan, stor – zebra perde yıkama, daire temizliği ve diğer hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Fabrikamız 10 yıla yakın süredir siz Esenyurt ve İstanbul geneli halı yıkama ve temizlik hizmeti vermekteyiz.. Bugünlere ulaşmamızın en doğal nedeni siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Sizlerde halı yıkama işlerini Ayla Temizlik Şirketi ile temizletebilirsiniz ve  her sene halı yıkama arayışına son verebilirsiniz. Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak garantili hizmet sunmaktayız.

Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz ve evlerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Halılarınız günden güne kiri mikrobu içine hapsederek sağlığınızı ve evinizin hijyenini bozmaktadır. Biz halı yıkamacılar olarak halınızı yılda en az 2 defa yıkanmasını öneririz. Bizler halı yıkama işlemini tam otomatik makinalar da 12 fırça ile ve halının yönüne göre tarama yaparak halıya zarar vermeden yıkama işlemini yapmaktayız. Tesisimizde tamamen  bitkisel özlü ürünler (Era111 – Eczacı başı ) kullanarak halınızın insan sağlığına uygun bir şekilde yıkamaktayız. Halılarınızın yüzünü değil özünü yıkamaktayız. Tesisimiz siz değerli müşterilerimizin ziyaretine açık olup sizlere halı yıkama sırasında kendi halınızın ne şartlar altında yıkandığını görmeniz için yıkama esnasında video çekip sizlere göndermekteyiz. Aşağıda verilen videoda halıların ne şekilde yıkandığı izleyebilir, gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Toz Alma İşlemi

Halılarınız yıkanmadan önce mutlaka halının tozu alınır ve süpürülür. Bu işlemim yıkamadan önce yapılmasının en önemli nedenleri den biride yıkama esnasında halılar da bulunan toz su ile temas edildiğinde halıda çamurumsu lekeler bırakmaktadır. Bizlerde bu tür sağlıksız etkenlerin önüne geçerek halı yıkama öncesi ve sonrası toz alma işlemi uygulamaktayız. Sizler de aşağıda verilen videoyu izleyebilir aklınıza takın soru ve önerileri bizlerle paylaşabilirsiniz. 

 

Esenyurt Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 • Uygun fiyata kaliteli hizmet
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda sipariş alma ve  teslimat
 • Fabrikasyon sistem, teknolojik alt yapı
 • Profesyonel hizmet, eğitimli kadro
 • Sizi önemsiyoruz, sizi memnun etmeye çalışıyoruz.
 • Halı yıkama ve temizlikte hizmet standardı oluşturmaya kararlıyız.
 • Çünkü biz uzmanız…

Esenyurt Halı Yıkama Olarak Diğer Hizmetlerimiz ;

 1. Koltuk yıkama
 2. Yatak yıkama
 3. Stor perde, Tül perde yıkama
 4. Yorgan Battaniye yıkama
 5. Yerinde Halı yıkama
 6. Böcek İlaçlama
 7. Daire Temizliği
 8. Villa Temizliği
 9. Cam Temizliği
 10. Büro ve Ofis Temizliği
 11. Yurt Temizliği
 12. Mağaza Temizliği
 13. Otel Temizliği gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sizlerde Ayla Temizlik Şirketini tercih ederek bizlerden profesyonel ve garantili hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Esenyurt Halı Yıkama

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir