Ayla Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli temizlik hizmeti vermekteyiz.
Hemen AraWhatsapp

Günlük hayatımızın olmazsa olmazlarında biri olan koltuk takımlarınızın ne derece sağlıklı olduğunu biliyor musunuz ? Günün her saatinde kullandığımız koltuklar zamanla kirlenmektedir. Gün geçtikçe içerisine kiri mikrobu hapsederek sağlımızı kötü etkilemektedir. Bizler Ayla Temizlik şirketi olarak koltuk takımlarınızı, çekyat ve yatak gibi ürünlerinizi zarar vermeden kumaşına göre yıkama işlemini yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işlem sulama fırçalama ve kurutma gibi etkenlerden geçirerek koltuğunuzu yüzeysel değil derinlenmesine temizlemek deyiz. Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak sizlere Esenyurt koltuk yıkama da profesyonel hizmet sunarak sizleri memnun etmekteyiz. Sizlerde koltuk yıkama ve diğer tüm temizlik (halı yıkama, stor yıkama, yatak yıkama, daire temizliği vb. ) sektöründe kurumsal alt yapımız ile sağlam kadromuz ile profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

Koltuk ve Çekyat Nasıl Yıkanmalı ?

Yukarıdaki makalemizde de bahsettiğimiz gibi ilk yapılması gereken koltukta bulunan kumaşın yapısına göre şampuan kullanılmadır. Yıkama işlemi yapılmadan koltuk üzerinde bulunan tozlar vakum sistemi ile çekilerek ardından arkadaşlarımızın yapmış olduğu karışım ile koltuğunuz ıslatılarak makine yardımı ile iyice fırçalanıp kirden ve lekelerden arındırılır ve son olarak vakum sistemi ile durulanır ve kurutulur. %90 oranında kurutulan koltuk takımlarınız 8 saat ile 12 saat arasında kullanılmaya hazır hale gelir.

Esenyurt Koltuk Yıkama Neden Biz ?

  • Hızlı servis
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • 7/24 şikayet ve öneri için hızlı çözüm
  • Uygun fiyatta kaliteli çözüm
  • Profesyonel ekip ve teçhizat
  • Anti bakteriyel ve bitkisel özlü ürünler kullanımı
  • İstanbul geneli sınırsız servis ağı

Koltuk Yıkama Fiyatlarımız 

Esenyurt koltuk yıkama olarak standart  bir takım koltuk yıkama fiyatımız 150₺ olmaktadır. Fiyat politikamız  müşterilerimizi maddi yönden zorlamayacak şekilde belirlenmiş. Fiyat politikamız merdiven altı çalışan veya bireysel olarak kar amacı güden kişilerden farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız kullanmış olduğumuz ürün ve ürünlerin maliyet ve işçi giderlerine göre belirlenerek sizlere bu konu hizmetimizi sunmaktayız. Fiyatlarımız KDV dahil değildir.

Servis Ağı ve Sipariş

Ayla temizlik şirketi başta esenyurt koltuk yıkama , avcılar koltuk yıkama, beylikdüzü koltuk yıkama ve tüm istanbul ilçelerine geniş servis ağı ile sorunsuz kaliteli hizmet vererek koltuk yıkama işleminizi yerine getirmekteyiz. Koltuk yıkama siparişleriniz randevu ile yapılarak günün yoğunluğuna göre sizlere o gün veya bir sonraki gün için saat verilerek koltuk yıkama işleminizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Sipariş için İletişim sayfasını tıklayarak bizlerle irtibata geçmiş olursunuz.

Kaliteden ödün vermeden hizmete devam ediyoruz.

 

 

Esenyurt Koltuk Yıkama

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir