Hemen AraWhatsapp

Ayla temizlik şirketi olarak İstanbul Beylikdüzün”de kurulmuş olup; Halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, daire temizliği, villa temizliği ve diğer temizlik hizmetleri ile İstanbul”un tüm ilçelerine hizmet veren ve 10 yıla yakın kurulmuş olan bir temizlik şirketidir. Ayla temizlik şirketi ticari kazançtan çok müşteri memnuniyetini yerine getirmeyi hedeflemiştir. Bizler biliyoruz ki bir müşteri bin müşteri mantığıyla hareket ederek müşteri memnuniyetini son derece titiz ve sorunsuz yerine getirmekteyiz. Ayla temizlik şirketi sahip olduğu gücünü sadık müşterilerden alır. Sizler de Ayla Temizlik Şirketi ile çalışarak müşteri portföyünü genişleterek sizleri işide Ayla Temizlik ailesine katarak temizlik işini güvenilir hale getirebilirsiniz.

 

Eğer sizlerde kaliteli temiz ve güvenilir temizlik şirketi ile çalışmak isterseniz, müşterilerimizin arasında sizi de görmekten son derece mutluluk duymaktayız.

            Neden Ayla Temizlik Şirketi ?

  1. Yılların vermiş olduğu tecrübe
  2. Tam otomasyon teknoloji ile sorunsuz hizmet
  3. hızlı servis zamanında teslimat
  4. Mutlu personel, mutlu işler
  5. Garantili hizmet
  6. Müşterilerimize esnek çözümler üretiyoruz
  7. İşinin ehli çözümler
  8. Hedefimiz büyük

Siz değerli müşterilerimizden temizlik şirketleri ile çalışmadan önce firmalar hakkında iyi bir araştırma yapmalarını öneririz. Sizlerde halı yıkama ve temizlik alanında sağlıklı ve dürüstlük ilkesinden şaşmayan AYLA TEMİZLİK ŞİRKETİ ile çalışmak istiyorsanız İletişim sayfasını tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.